Hizmetlerimiz

Kumsalda evlilik teklifi

Artık o büyük aşkınızı, evlilikle taçlandırmaya karar verdiniz… Yoksa bu aşamadan sonra ne yapmanız gerektiğine karar veremediniz mi? Evlenmek istiyorsunuz ancak nasıl bir evlilik teklifi edeceğinizi bilmiyorsunuz, öyle değil mi? Eğer, evlilik teklifi konusunda kafanız karışıksa tam da doğru adrestesiniz demektir! Size özel olarak hazırlayacağımız konseptler ile sevdiğiniz kişiye teknede evlilik teklifi edebilirsiniz. Üstelik fotoğraf ve videolar sayesinde de unutulmaz anlara bir yenisi daha ekleyebilirsiniz.

Bekarlığa veda partisi

Evlenmeye karar veren çiftler, evlilik öncesi kendi arkadaş gruplarıyla bekarlığa veda partisi yapmaktadır. Gerek kadınlar gerekse de erkekler anın tadını çıkarmak ve doyasıya eğlenmek için partilerinin yatta olmasını tercih etmektedir. Tekneler, hem samimi bir ortam oluşması hem de keyifli dakikalar geçirmek adına, bekarlığa veda partisi yapmak isteyen kişiler tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. İstanbul’un eşsiz manzarası ve mavi suları eşliğinde bekarlığa veda etmek isterseniz, sizlere seve seve yardımcı olmak isteriz. E hadi, ne duruyorsunuz? Yoksa hala sıkılmadınız mı evde bekarlığa veda partisi yapmaktan?

Cinsiyet Partisi
Baby Shower
Doğum Günü Partisi
Akşam Yemeği

Yıl Dönümü Kutlamaları

En özel günlerin başında gelir yıl dönümleri… Böylesine özel günlerin de en özel yerlerde kutlaması gerekir hiç şüphesiz. Her sene, yıl dönümlerinizi evinizde, dışarıda bir akşam yemeğinde ya da herhangi bir mekanda kutlamaktan sıkılmadınız mı? Eğer sıkıldıysanız sizlere muhteşem bir önerimiz var! Bu yıl o özel dakikaları bir teknede, mavi suların eşsiz görüntüsü eşliğinde kutlamaya ne dersiniz?